HEMEN TAŞIN'DAN EV TAŞIMA TÜYOLARI

Evden eve taşıma konusunda müşterilerine güvenli bir taşınmayı garanti eden firmamız ile taşınmak çok kolaydır.

Hemen Taşın ile ev taşıma tüyoları, taşınmayı düşünenler için önemli bilgiler içeriyor. Firmamız, profesyonelliği ile eşyalarınızı eski evinizden yeni evinize eksiksiz ve sağlam bir şekilde taşımayı garanti ediyor. Zorlu bir süreci müşterileri için basit ve konforlu bir hale getirmeyi amaçlayan Hemen Taşın, nakliyat konusundaki tecrübesi ile müşterilerine önemli tüyolar veriyor. Bu tüyolar sayesinde taşınma konusunda yeterli ve gerekli bilgileri edinmiş oluyorsunuz. Böylece taşınma işini doğru bir şekilde halledebiliyorsunuz.

Ev Taşıma Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Ev taşımak, ciddi ve yorucu bir meseledir. Bu işe girişmeden önce bilinmesi gereken önemli tüyolar vardır. Ev taşıma öncesi hazırlıklı olmak, evden eve nakliyatı daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sağlar. Taşınma öncesi dikkat edilmesi gereken adımlar şöyle sıralanabilir:

  • Ev taşımaya karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk şey; internetten taşınma işlemine dair araştırmalar yapmaya başlamak olacaktır.

Normalde çok sık tekrarlanan bir işlem olmaması sebebiyle ev taşımasına dair dikkat edilecek hususların neler olduğunu bilmemek doğaldır. Önemli olan bu işe girişmeye karar verdikten sonra yapmanız gerekenleri öğrenmektir.

  • Evden eve nakliyat konusunda internette biraz araştırma yaptıktan sonra hangi eşyaların gideceğine karar vermeniz gerekir.

Taşınmasını istediğiniz eşyaların detaylı bir dökümünü çıkartarak hem kendi işinizi hem de taşıma işini gerçekleştirecek firmanın işini kolaylaştırmış olursunuz. Böylece ev taşıması işlemi daha sağlıklı gerçekleşmiş olur.

  • Eşyaların detaylı dökümü hazırladıktan sonra artık sırada hangi firma ile çalışmak isteyeceğiniz sorusu geliyor.

Bu aşamada firmaların yaptıkları eski işlerinden gelen müşteri yorumlarını okuyarak başlayabilirsiniz. Sizden daha önce taşınmış ve tecrübelerini paylaşmış kimseler kaçırılmayacak birer fırsattır. Bu yorumlar sonrası olumlu baktığınız firmayı arayarak onlara aklınızdaki taşınma organizasyonunu anlatırsınız. Firma da size kendi planlarını ve çalışma prensibini açıklar. Karşılıklı olarak zaman ve maliyet konularında anlaşma sağlarsanız, artık taşınmaya hazırsınız demektir.

Ev Taşıma Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

Zor bir işlemin üstesinden gelebilmeniz için o konu hakkında yeterli donanıma sahip olmanız gerekir. Ev taşıması işleminde taşınma öncesi gerekli bilgiler öğrenildikten sonra taşınma aşamasına geçilebilir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur:

  • Taşınma işleminde paketlemeleri kimin yapacağı önemli bir konudur. Bu konu müşteri inisiyatifindedir. Eğer dilerseniz, paketlemeleri kendiniz yapabilirsiniz.
  • Bu noktada mutfak eşyalarının kırılma olasılığının fazla olduğunu göz önüne alarak, bu tip eşyaları dikkatlice gazete kağıtlarına sarmanız gerekir.
  • Eşyaların paketlenmesinden sonra ilgili eşyaların bir arada bulunması sonraki aşamalar için kolaylık sağlayacaktır.
  • Eski evden ayrılmadan önce kolilerin ve kutuların üstüne, içlerindeki malzemelerin hangi odaya ait olduğuna dair veya içeriklerin ne olduğuna dair ibareler yazmak gerekir.
  • Özellikle kırılabilir eşyaların olduğu kolileri kesinlikle işaretlemelisiniz.

Ev Taşıma Fiyatları

Taşıma işleminin hesaplaması, gerek eşyaların sağlık bir şekilde nakliyesi gerek yük aracı ile kat edilmesi gereken mesafe gibi pek çok kriter üzerinden yapılır. Bu anlamda şehir içi taşıma ve şehirler arası taşıma farklı fiyatlandırma üzerinden değerlendirilir. Bunun yanı sıra taşınan eşyalar, yeni evin konumu, kaçıncı katta olduğu ve buna bağlı olarak asansör kullanıp kullanılmayacağı gibi faktörler de hizmetin maliyetini ve dolayısıyla da hizmetin fiyatını belirler.

Kaliteli Ev Taşıma Hizmeti

Güvenirliliği konusunda müşteri yorumları ve uzman ekibinin tecrübesi ile şüpheye yer bırakmayan Hemen Taşın firması ile eşyalarınız rahat bir şekilde taşınır. Kaliteli ve güvenli bir ev taşıması için Hemen Taşın, çalacağınız ilk kapı olsun.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak ve fiyat talebi almak için BİZE ULAŞIN....

hementasin-logo-küçük