KURUMSAL TAŞIMACILIK

Eviniz ve eşyalarınız hayatlarınızın en değerli parçaları olabilir. Bu nedenle bu alanlarda kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanmanızın önceliğiniz olması oldukça normaldir.

Hemen Taşın olarak kurumsal taşımacılık alanında sunduğumuz hizmetler, bütün önceliklerinizi karşılayabilecek niteliklerdedir. Çünkü uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyimler firmamızın başarısına kaliteyi de eklemiştir. Böylece hem sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, hem de müşterilerinin memnuniyetine önem veren bir firma haline geldik.

Firmamız; teknolojik imkanları takip ederek gelişmesi sayesinde Türkiye’nin en güvenilir hizmetlerini vermeye başlamıştır. Hizmetlerimizin odak noktası İstanbul olsa da şehirlerarası nakliyat alanında da yine üstün kalite standartlarında hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizin kapsamında yer alan uygulamalar ise şu şekildedir:

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Parça Eşya taşıma hizmetleri
  • Ücretsiz Ekspertiz
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Eşya Depolama

Bu alandaki hizmetlerimizin tamamı müşterilerimizden %100 oranında memnuniyet elde etmeyi hedeflemektedir. Dolayısıyla hizmetlerimiz müşteri odaklı bir şekilde gerçekleştirilir ve tamamen taleplere uygun işlemler yapılır. Eğer sizler de kurumsal taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Taşımacılık için Profesyonel Hizmetler

Firmamızın sunduğu hizmetlerin tamamı sizlere her alanda kolaylık sağlayacaktır. Çünkü firmamızın hizmetlerinin güvenilir, kaliteli, çözüm odaklı, hızlı, bütçe dostu ve profesyonel olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle nakliyat, asansörlü taşımacılık, paketleme ve ambalaj hizmetlerimizin her biri sizleri memnun edebilecek niteliklere sahiptir. Firmamızın kadrosunda yer alan alanında uzman çalışanlarımız büyük bir titizlikle hizmet vererek sizlerin herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlar.

Hemen Taşın firması olarak sunduğumuz hizmetleri profesyonel yapan bir diğer özelliğimiz ise sıfır hasar prensibine sahip olmamızdır. Bu prensip sayesinde çalışanlarımız hiçbir eşyanızın zarar görmeyeceğinden emin olur. Hem taşıma hem paketleme hem de yerleştirme aşamalarında eşyalarınıza büyük bir özen gösterilir. Böylece tamamen içiniz rahat bir şekilde onları bize emanet edebilirsiniz. Üstelik taşıma alanında hizmet veren şoförlerimiz de sizlere üstün hizmetler sunacaktır. Böylece firmamız sizlere her alanda istediğiniz profesyonelliği sunabilir.

Firmamızın Misyonu

Firmamızın en önemli misyonlarından bir tanesi müşterilerimize daima bütçe dostu fiyatlar sunabilmektir. Buna ek olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda sizlere destek olmak, sorunsuz hizmetler sunmak ve ekibimizin profesyonelliğinden yararlanmanıza yol açmak da misyonumuzun parçalarındandır.

Sahip olduğumuz misyon doğrultusunda sizlere kurumsal, çözüm odaklı, kesintisiz ve kaliteli hizmetler verebilmekteyiz. Üstelik bu hizmetlerimiz yenilikçi bir anlayışa sahip olduğundan dolayı teknolojideki gelişmeleri de takip etmektedir. Böylece sizlere son teknolojiye sahip ekipmanlar aracılığı ile kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz. Ek olarak karşılaşabileceğiniz sorunlar karşısında sizlere etkili çözüm önerileri de oluşturabilmekteyiz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız yalnızca bir tık uzağınızdayız.

Firmamızın Vizyonu

Hemen Taşın firması olarak sizlere nakliye alanında üstün kalite standartlarına sahip hizmetler sunmaktayız. Bu doğrultuda etkili çözüm önerileri, ev ve ofis taşıma işlemleri, depolama hizmetleri, paketleme ve ambalaj uygulamaları ile kesintisiz hizmetler sağlıyoruz. Hizmetlerimizin üstün kalite standartlarına sahip olması ve profesyonel bir şekilde müşterilerini memnun etmesi sayesinde en sevilen nakliyat firmalarından biri haline gelmiştir.

Sahip olduğumuz vizyon firmamıza her alanda kalite katmaktadır. Vizyonumuz sayesinde sahip olduğumuz nitelikler ise şu şekildedir:

  • Sektördeki yenilikleri takip ederek güncel hizmetler sunmak
  • Hizmet aşamalarının her birinde yüksek performans göstererek etkili çözüm önerileri oluşturmak
  • Bütçe dostu hizmetler sunarak her alanda fayda sağlamak
  • Şeffaf bir şekilde hizmet vererek güvenilir bir ortam oluşturmak

Bu vizyon doğrultusunda sunduğumuz hizmetler sizlere nakliyat hizmetleri konusunda kolaylık sağlayacaktır. Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

hementasin-logo-küçük