OFİS TAŞIMA PLANI

Taşınma süreci, planlama ve organizasyon gerektiren stres yükü fazla olan bir süreçtir. İster evinizi ister ofisinizi taşıyın, sizinle birlikte işlerinizi kolaylaştıracak bir ekibe ihtiyacınız vardır.

Ofis taşıma tüyoları ve seçenekleri sunan firmamız Hemen Taşın, sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Ofis taşıma sürecinizi en güvenli ve hızlı şekilde tamamlamanız için Hemen Taşın doğru bir tercih olacaktır. Mevcut iş dinamiğinizin aksamaması adına alanında yıllardır hizmet veren firmamız disiplinli çalışma ve müşteri memnuniyeti odağı ile yanınızdadır. Ofis taşımak için gerçekleşecek tüm süreçleri beraber yönetir ve memnuniyet ile sonuçlandırırız. Ofis taşıma sürecinizi uzman bir ekip ile hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde tamamlıyoruz. Ofis taşıma süreci için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri ve ipuçlarını sizler için derledik.

Ofisinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ofisiniz, neredeyse eviniz kadar vakit geçirdiğiniz bir alandır. Ofisinizi taşıma kararını daha da büyütmek ya da küçülmeye gitmek amacıyla alabilirsiniz. Hangi amaç ile olursa olsun, ofisinizdeki kalemler bile sizler için özeldir. Eşyalarınıza verdiğiniz önemi biliyor ve Hemen Taşın olarak hizmetimiz süresince bunu ilke ediniyoruz. Ofisinizi taşımanız için dikkat ve kontrol etmeniz gereken bazı noktalar mevcuttur. Hemen taşın olarak sizlere sunacağımız ofis taşıma hizmetimizden önce birkaç ipucumuz var.

 • Ofis taşıma kararı aldıktan sonra bulunduğunuz ofisiniz ve taşınacağız ofis için kira kontratlarını son kez kontrol ediniz.
 • Ofisinizde bulunan değerli evrak ve eşyaların listesini çıkarınız ve taşınma için öncelik sırası belirleyiniz.
 • Resmi yazışmalar gerçekleştirdiğiniz müşteri, ortak ve kurumlara adres değişikliğinizi bildiriniz.
 • Bina planlarınıza uygun olarak ofis taşıma hizmeti alacağınız firmadan asansörlü hizmet bilgisi alınız.
 • Anahtar ve bina giriş bilgilerini ekip arkadaşlarınız ile paylaşarak olası aksaklıklar için alternatifler üretin.
 • Ofisiniz için telefon ve internet bağlantılarının aktif olduğunu kontrol edin.
 • Web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdaki iletişim bilgilerini güncelleyin. Hemen Taşın olarak yukarıdaki ipuçlarının ofis taşıma sürecinde önemini sizler ile paylaşıyoruz.

Ofis Taşıma Hizmeti

Hemen Taşın olarak yıllardır ofis taşıma, evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat faaliyetleri kapsamında hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin dört bir yanına verdiğimiz nakliyat hizmetinde eşyalarınızı özenle taşıyoruz. Ofis taşıma sürecinizde ofisinizin demirbaşlarından, önemli evraklarınıza kadar tüm eşyalarınızı özenle paketliyor, uygun aracımıza yüklüyor ve kurulumlarını sağlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde olduğu gibi ofis taşıma hizmetimiz de sigorta kapsamında olup eşyalarınızın hasar görmesi durumunda, telafi ediyoruz. Kurumsal ve kişisel markalarınızın taşımacılık işlemlerini büyük bir özveri ve özen ile yürütüyoruz. Eşyalarınız marka kimliğinizin önemli bir parçasıdır. Bu parçaları, ofis taşıma hizmetimizde ilk günkü yeniliği ve sağlamlığı ile sizlere ulaştırıyoruz.

Ofis Taşımak Hemen Taşın ile Çok Daha Kolay

Hemen Taşın ekibi uzun yıllardır sektör dinamiklerini takip eden uzman bir kadrodur. Kadromuz ile çıkacağınız bu yolda tercih edeceğiniz hizmet fark etmeksizin stratejilerimize uygun ve şeffaf bir hizmet alacağınızın teminatını veriyoruz. Firmamız ofis taşıma ve diğer nakliyat hizmetlerinde:

 • Müşterilerimizin bizlere ulaşmasının ardından, ofisinize gelerek gereken araç teminatı ve eşyalarınızın taşınması için gereken planlamayı yapıyoruz.
 • Sizlerin belirlediği gün ve saatte ekibimiz ile çalışmalara başlıyor eşyalarınızı özel koruyucular ile paketleyerek, aracımıza yüklemesini gerçekleştiriyoruz.
 • Güvenle hasarsız ve kısa sürede gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz ofis taşıma hizmetiniz için en uygun fiyatlandırmayı sağlıyoruz.
 • Ofis taşıma hizmetimiz süresince gerçekleşen her türlü hasar kayıp ve kaza gibi aksaklıklar için sigortamız kapsamında sizlerin mağduriyetini kısa süre içerisinde gideriyoruz.
 • Taşınma sürecimiz ve ofis kurulumunuzu gerçekleştirdikten sonra memnuniyetiniz ile sürecimizi tamamlıyoruz. Hemen Taşın ile ofis taşıma hizmetleri, sizlerin tam hayal ettiği gibi sunulur ve taşıma işlemi zamanında gerçekleştirilir.

hementasin-logo-küçük